ЗВІТ СПОСТЕРЕЖНОЇ РАДИ КС “ДОВІРА”

2016 рік був для кредитної спілки «Довіра» звичайним роком без великих злетів та падінь на фоні певних негараздів, спричинених фінансовою кризою у світі та Україні.
Ми пройшли чергове випробування на міцність у важкий час економічного та політичного життя нашої країни, час, коли всі фінансові установи проходять іспит на рівень довіри, фінансової спроможності та керованості. Ми його пройшли із честю, хоча удару зазнали наші фінансові показники. Проте, ми не призупиняли виконання своїх зобов`язань перед членами, своєчасно повертаючи депозити та відсотки за ними. Наша кредитна спілка – одна з небагатьох фінансових установ, яка впродовж року надавала кредити своїм членам на різні потреби.
У 2016 році спостережна рада діяла у кількісному складі з 7-ми осіб. Було проведено ряд засідань, на яких розглядались як поточні питання діяльності кредитної спілки, зокрема: затвердження бюджету, звітів органів управління, положень, розгляд звітних даних, затвердження процентних ставок, так і стратегічні питання – впровадження касових апаратів, налаштування програмного забезпечення, план діяльності на наступні роки.
Спостережна рада регулярно проводила свої засідання, виконуючи заплановані пріоритети та оперативно реагуючи на ситуацію, яка склалася на фінансовому ринку. Узгодженість позицій всіх керівних органів спілки давала основу для виважених управлінських рішень, які вивели нас на добрий результат роботи за 2016 рік.
На наступний рік спостережною радою визначено такі основні напрямки роботи:
- оптимізація роботи офісу за місцезнаходженням кредитної спілки та всіх її відділень;
-розробка нових фінансових продуктів для задоволення потреб наших членів відповідно до фінансової ситуації на ринку;
- активна робота в громадах, де працюють відділення, через проведення із зацікавленими організаціями навчання з фінансової просвіти серед наших членів та тих, хто бажає обслуговуватись у нашій кредитній установі;
- продовження співпраці із Львівською обласною радою щодо участі у Програмі енергозбереження та інших програмах;
- дотримання на високому рівні фінансових показників кредитної спілки.
Маємо надію, що рівень довіри до нашої фінансової установи і надалі буде високим і кожен громадянин, що стане членом КС «Довіра», буде задоволений від якісного обслуговування та доброзичливого ставлення до нього працівників спілки. З року в рік своєю працею ми стверджуємо, що поступ вперед в нашій країні можливий і закликаємо всіх, хто ще не приєднався до нас, це зробити. Пам’ятайте, що спілка, демонструючи свою небайдужість і активну позицію, працює для людей. Користуючись її послугами та об’єднавши наші зусилля, нехай і невеликими кроками, внесемо свій вклад у покращення життя українців.
Всім членам спілки бажаю мирного неба, кращої долі, здійснення мрій і вміння максимально використати можливості теперішньої доби для покращення свого життя та життя своєї громади. Будьмо ініціативними, наполегливими, розсудливими та щирими і доля буде прихильна до нас. Успіхів всім нам та Божого благословення.

Голова спостережної ради Марія Петровська